TRANSPORT I SPEDYCJA

DOSTARCZAMY NA CZAS

Działamy od ponad 10 lat i kontynuujemy nasz rozwój
 w branży logistycznej, łącząc pracę z przyjemnością.

OFERTA 

Z naszymi klientami budujemy relacje długofalowe, oparte na partnerstwie. Zaufało nam wiele firm, 
w tym globalnych, a i ich liczba nadal się zwiększa.

10

Lat doświadczenia

30 561

Zrealizowanych zleceń

100%

Zadowolonych klientów

735 612 t

Przetransportowanego ładunku

OFERTA ARAMIS SYSTEM

My znajdziemy rozwiązanie dla Twoich potrzeb

  • FTL / LTL
  • 20'; 40'; 40HC dostawy drogowe
  • Transport ponadgabarytowy - kompleksowa obsługa
  • Transport ADR
  • Transport w temperaturze kontrolowanej/ chłodnie/ izotermy
  • Na czas / ekspresy / nagłe ładunki
  • Transport drogowy w Europie i Azji
  • Dostawy weekendowe
  • Kontakt 24h/7

DANE  KONTAKTOWE

Adres do korespondencji

ARAMIS SYSTEM SP. Z O. O.
SUŁKÓW 376
32-020 WIELICZKA
invoice@aramissystem.pl

Dane firmowe  

ARAMIS SYSTEM SP. Z O.O.
UL. KRZYWDA 17E
30-720 KRAKÓW
NIP: 6793020175
REGON: 121035743

Agnieszka Bozek
Head of Logistic Department
00 48 694 893 555
agnieszka.bozek@aramissystem.pl

Roman Tomczak
General Manager
00 48 608 077 719
roman.tomczak@aramissystem.pl

Cezary Trojan
Logistics Manager
00 48 882 378 795
cezary.trojan@aramissystem.pl  

Marzena Kasperek
Logistics Manager
00 48 574 159 465
marzena.kasperek@aramissystem.pl

Andrii Iatsiv
Logistics Manager
00 48 575 071 052
andrii@aramissystem.pl

Piotr Dziwota
Logistics Manager
00 48 570 534 857
piotr@aramissystem.pl

Jeżeli masz pytania,
skontaktuj się z nami.

    Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
    Nie można wysłać wiadomości. Proszę poprawić błędy i spróbować ponownie.